Poskytované služby
 

 
 
 

 
 

Transport speciální leteckou linkou

 
     
 

Transport z mnoha míst, kde dojde k postižení klientů, je často zdlouhavý, nepohodlný, s mnoha rizikovými přestupy, hodinami na cestě. My máme pro Vás výhodu: nečekáte na letadlo - letadlo čeká na Vás. A při tom jsou dodrženy všechny parametry co nejšetrnějšího transportu za odborného dohledu našeho zdravotnického personálu. Jsme vybaveni současnou moderní zdravotnickou technikou pro zabezpečení pokračující intenzivní péče i pohodlí za letu. Let pro Vás naplánujeme včetně konzultace našeho lékaře s ošetřujícím lékařem v zahraničí. Následně zabezpečíme vhodné lůžko v nemocnici podle zdravotního stavu poblíž Vašeho domova, a to včetně transportu ambulancí na / z letiště, způsobem z lůžka na lůžko. Díky rychlosti transportu a nezávislosti na dostupnosti běžných komerčních linek Vám umožní takto zvolený způsob transportu uspořit Vaše finanční prostředky, vynakládané na zdravotní péči v zahraničí. Náš tým, který je Vám po dobu letu k dispozici, je standardně obsazen posádkou čítající 2 piloty, lékaře a sestru nebo záchranáře.

 
     
     
     
 
 
 

 
 

Zdravotnický doprovod leteckou linkou

 
     
 

Ne vždy je možné, ať již z technických, ale i z cenových důvodů, zabezpečit pro Vás speciální leteckou ambulanci. To ale neznamená, že letecký transport není možný, že nejsme schopni Vám nabídnou řešení.  Zabezpečíme pro Vás transport se zdravotnickým doprovodem linkovým či charterovým letem, a to i na transkontinentálních linkách, kde jde často o jediné dostupné řešení. Jakkoliv se to zdá téměř nemožné, i do těchto „dospělých“ letadel je možno namontovat speciální nosítka, zabezpečit zdroj kyslíku či monitoring životních funkcí. A náš zdravotnický personál Vám poskytne jistotu pokračující zdravotnické péče během letu.

 
     
     
     
 
 
 

 
 

Pozemní transport ambulancí

 
     
 

V případě potřeby či nemožnost zabezpečit například z hor leteckou přepravu, jsme schopni Vás přepravit i odpovídající pozemní ambulancí. Její dostupnost není omezena povětrnostními podmínkami, či dobou otevření letiště. Tyto ambulance využíváme i při transportu z cílového letiště na připravené lůžko v nemocnici.

 
     
     
   

 

 
           
    OSTATNÍ SLUŽBY:
 

 

Létáme 7 dní v týdnu, 24 hodin denně,
odkudkoliv a kamkoliv!
     OSOBNÍ PŘEPRAVA
------------------------------------------------------
    PŘEPRAVA ZBOŽÍ
------------------------------------------------------
  Naše společnost Air Bohemia a.s. Vám nabízí komplexní
a profesionální služby. Nabízíme Vám bezpečnost, rychlost,
pohodlí, flexibilitu a profesionalitu.
    PROVOZOVÁNÍ LETADEL
------------------------------------------------------
    HANDLINGOVÉ SLUŽBY
 
           

 

 

  |  Copyright © 2012 Air Bohemia a.s.